AdVertigo

Produkty

INTERNET

 • PPE.pl - portal ogólnokonsolowy

  PPE.pl - portal ogólnokonsolowy Portal PPE.PL jest polskim portalem ogólnokonsolowym. Strona istnieje od marca 2010 roku. Na portalu internauci znajdą mnóstwo aktualnych informacji, opisów gier, galerii, liczne konkursy, a także zapowiedzi najnowszych numerów miesięcznika PSX Extreme. W kwietniu 2013 roku portal przeszedł gruntowna przebudowę. Wzbogacił się o nowe działy, system społęcznościowy oraz liczne udogodnienia dla użytkowników. / www.ppe.pl
 • terazmuzyka.pl - oficjalny serwis miesięcznika "Teraz Rock"

  terazmuzyka.pl - oficjalny serwis miesięcznika "Teraz Rock" Strona terazmuzyka.pl powstała na bazie strony terazrock.pl. Na stronie dostępne są m.in. archiwalne materiały, które ukazały się w magazynie "Teraz Rock", informacje ze świata muzyki i filmu. 

PRASA

 • Teraz Rock

  Teraz Rock
  Obchodzący w 2016 roku 25-lecie istnienia miesięcznik jest bardzo opiniotwórczym, wiodącym pismem muzycznym na polskim rynku i ma najwyższy nakład z krajowych czasopism o tym profilu. Miesięcznik założony został przez znanych dziennikarzy muzycznych: Wiesława Weissa (redaktor naczelny) i Wiesława Królikowskiego (zastępca redaktora naczelnego), którzy kierują zespołem redakcyjnym do tej pory. W latach 1991-2002 pismo ukazywało się pod tytułem „Tylko Rock”, od 2003 roku pod tytułem „Teraz Rock” wydawała je spółka Orange Media s.c. Redakcja miesięcznika od 2008 roku firmuje też kwartalnik „Teraz Rock Kolekcja”, poświęcony największym gwiazdom rocka. Od 2010 roku „Teraz Rock” i „Teraz Rock Kolekcja” wydaje spółka ADVERTIGO S.A. (wcześniej AD MUSIC S.A.).
   
  Na łamach „Teraz Rocka” regularnie ukazują się wywiady  z najważniejszymi i najpopularniejszym artystami światowej i krajowej muzyki rockowej. Wśród rozmówców nie zabrakło tak legendarnych muzyków, jak  David Gilmour z Pink Floyd, Ozzy Osbourne czy Roger Taylor z Queen. Z pismem współpracują jako felietoniści najsłynniejsi polscy muzycy rockowi, kilkanaście lat jednym z autorów był Czesław Niemen, od dawna publikuje Kazik Staszewski. Każdy numer pisma zawiera też obszerne działy aktualności i recenzji – wydawnictw CD, DVD , Blue-ray i koncertów. Redakcja miesięcznika przyznaje prestiżowe nagrody – Panteony „Teraz Rocka”. Pismo ma swoją stronę www.terazrock.pl.